lutego 11, 2020

lutego 11, 2020

Shake Your Hair - nutrikosmetyk od Anwen

Od jakiegoś czasu stosuję suplement Anwen Shake Your Hair. Jest to nowość na polskim rynku suplementów jak i kosmetycznym. Anwen postanowiła zadbać o nasze włosy nie tylko od zewnątrz, ale też od wewnątrz. Suplement, który stworzyła jest na bazie izolatu białek serwatkowych oraz hydrolizatu kolagenowego. Wszystkie składniki są bardzo przemyślane oraz podane w porcji, która nie wykracza poza dzienne zapotrzebowanie organizmu.
Zaczęłam pod koniec listopada. Miałam przerwę ok 2 tygodnie ponieważ byłam na święta w Polsce. Po powrocie ponownie do niego wróciłam. Czekałam długo z opinią o nim, ale chciałam mieć zebranych dla was jak najwięcej informacji. Mam już swoje przemyślenia na jego temat i chcę się z wami nimi podzielić. Jest to moja szczera i subiektywna opinia. 
 
sklepanwen.pl
Zacznijmy od tego, że ja zawsze jakieś suplementy stosowałam. Serio byłam przekonana, że im większe dawki składników w tabletce i im lepsza firma tym lepiej będą działać.. Dzięki suplementowi Anwen przekonałam się, że to nie prawda, że żyłam w ułudzie firm promujących suplementy i bez sensu wydawałam pieniądze. 


Na zdjęciu pokazałam wam skład suplementu Perfectil, który stosowałam ostatnio w porównaniu do składu suplementu SYH Anwen. Zobaczyć możecie że ten poprzedni zawiera końskie dawki wszystkiego… serio ogromne! Anwen zaś to 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na dane składniki. Zastanawiałam się, czy to wystarczy? Wystarczy! I do tego efekty po SYH są o niebo lepsze od Perfectila.. Perfectil stosowałam ok 6 miesięcy i jedyne co zaobserwowałam to spoko wzrost włosów.  Miałam miesiąc przerwy pomiędzy jednym a drugim suplementem. Przejdźmy jednak do SYH Anwen. 

 🌺 Co praktycznie od razu było odczuwalne to wzmocnienie paznokci. Moje nigdy nie były jakoś mega mocne przez co mogłam zobaczyć znaczną różnicę. Przy stosowaniu hybryd, które osłabiają moje paznokcie jest to mega! Nie łamią się tak szybko i są w lepszej kondycji.
🌺 Co bardzo na plus to także zmniejszone wypadanie włosów podczas mycia. Z tego jestem najbardziej zadowolona ponieważ moja przeszłość z słabą pielęgnacją i itchy m'sy bardzo je przerzedziły.. i mimo, że obecne wypadanie nie było ponad normę to i tak jeszcze się zmniejszyło i po 3-4 dniach bez mycia wypada ich o wiele mniej niż przed stosowaniem SYH. 
🌺 Dodatkowym efektem, który skłonił mnie do zakupu armii spinek to szalone baby hairy...  odstają na wszystkie strony w ananasie i daje to komiczny efekt, ale cierpliwie czekam aż urosną i jestem szczęśliwa że są i rosną. To dobry znak, że włosy się zagęszczają 💜

Mimo tych pozytywów są rzeczy, które przy SYH trzeba wziąć pod uwagę. 
🌻 Po pierwsze to białko. Co prawda jest go w porcji niewiele, o wiele mniej niż przy standardowej odżywce białkowej, jednak jest wyczuwalne i trzeba się do tego przyzwyczaić. Ja musiałam zmniejszyć dawkę dzienną z 4 miarek na 2-3 i było spoko, choć wolałabym suplement bez białka.
🌻Druga sprawa to słodki smak. Dzięki SYH zauważyłam, że ja praktycznie nie piję słodkich napojów.  Ograniczam się do wody, kawy z mlekiem i herbaty. Zero cukru. Mimo, że suplement jest smaczny, owocowy, to ze  względu na moje nawyki smakowe ciężko jest mi pić słodki napój. Dobra dla mnie nowina jest taka, że nowe partie suplementu  będą mniej słodkie, super! Jestem za! A tymczasem podrzucam wam na ostatnim foto moją propozycję na super zdrowego shake'a z suplementem Anwen, który ja lubię pić. 

1. Do szklanki wyciskam 1/4 cytryny.
2. Rozgniatam kawałek imbiru, miąższ oraz sok dodaje do cytryny. 
3. Dolewam wody. Ja lubię, gdy jest to ok 3/4 szklanki.
4. Dodaję Shake Your Hair, 
5. Dodaję nieco sproszkowanej kurkumy,
6. Całość mieszam i wypijam.
Podsumowując, jestem zadowolona. Z przyjemnością obserwuje jak Shake Your Hair wpływa na moje włosy. Wypadanie i porost to 2 zmory włosomaniaczek i naprawdę cieszę  się, że Anwen o nas dba i wypuściła coś co rzeczywiście działa. Czy kupię kolejne opakowanie? Jasne, że tak! Byle tylko było mniej słodkie :) 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Alex in Curlyland , Blogger